Hotel Grand Fresa Akasaka

***
6-3-17 Akasaka Minato-Ku, Tokyo, 107-0052, Japan
Online rezervace. Ceny od JPY5975.
Zobrazit všechny fotografie v galerii

Online rezervace
Ceny od JPY5,975

Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj

Hotel Grand Fresa Akasaka je 3 hvězdičkový hotel výhodně situován v Tokyo. Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.

Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.

Plně vybavená kuchyň je k dispozici pro hosty, kteří si chtějí připravit vlastní jídlo. Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů mohou hosté najít v baru / salónku umístěného v prostorách objektu.

Hotel Grand Fresa Akasaka Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Vybavení hotelu

 • Recepce s nepřetržitým provozem
 • Resturace
 • Plně vybavená kuchyň
 • Salónek / Bar

Jak udělat rezervaci Hotel Grand Fresa Akasaka

Vytvoření rezervace v Hotel Grand Fresa Akasaka je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Muzea

  • Mori Art Museum - 0.83 mi
  • Nezu Museum - 1.21 mi
  • Mitsubishi Ichigokan Museum - 1.63 mi
  • Science Museum - 1.70 mi
  • National Museum of Modern Art - 1.71 mi

Hotele w pobliżu Hotel Grand Fresa Akasaka